Venkovní individuální lekce vzdušné (závěsné) akrobacie

Je určena pro jednotlivce, páry, či malé skupinky.
Chcete se zdokonalit nebo začít se vzdušnou akrobacií? Potom máte možnost trénovat na kruhu, šále, hrazdě nebo na smyčkách. S lekcemi může začít kdokoli bez rozdílu pohlaví, váhového limitu a bez nutnosti předchozí přípravy.

Vyučuji soukromé lekce pro děti a dospělé všech věkových kategorií. Mám praxi ve výuce dětí různého věku, ale obecně doporučuji začínat nejdříve od 4 let z důvodu schopnosti koncentrace. Dětská výuka bude probíhat nenásilnou formou her a cvičení.

Výuka dospělých probíhá formou ukázek a praktického odzkoušení jednotlivých prvků s korekcí. Individuální výuka je vhodná pro ty, kteří chtějí udělat velký pokrok za krátký čas. Lekce bude přizpůsobená Vaším možnostem a požadavkům a je možné  pomoci i se soutěžní choreografií.

Pokusím se Vám vyjít vstříc s termínem výuky. Individuální výuka se může uskutečnit kdykoliv za příznivého počasí. Nejčastěji však probíhá od jara do podzimu (březen-říjen). V případě velmi nepříznivého počasí v den objednané lekce se domluvíme na její zrušení a nahradíme ji termínem novým.

Nabízené lekce vzdušné akrobacie

cvičení

AERIAL HOOP

závěsný kruh

AERIAL TRAPEZE

visutá, závěsná hrazda

Aerial jóga

AERIAL HAMMOCK

létající jóga, akrobacie

aerial loops

AERIAL LOOPS

smyčky

AERIAL FITNESS

posilování a protažení

Ceník lekcí

Libovolná individuální lekce

60 min

90 min

120 min

1 osoba

500,-

700,-

900,-

2 osoby (cena za 1 osobu)

300,-

400,-

500,-

3 a více osob (cena za 1 osobu)

200,-

300,-

400,-

Libovolná individuální lekce pro děti

60 min

90 min

120 min

1 dítě

400,-

600,-

800,-

2 děti (cena za 1 osobu)

200,-

300,-

400,-

3 a více osob (cena za 1 dítě)

150,-

200,-

300,-

Proč si zvolit vzdušnou akrobacii?

Pravidelným tréninkem posílíte celé tělo a naučíte se úžasné prvky, ze kterých budete mít radost. Zábavnou formou dosáhnete zlepšení mobility, flexibility a balančních i koordinačních schopností.

Jak se na lekce obléknout?

Tréninky probíhají většinou naboso nebo v ponožkách. Dále doporučuji legíny a tričko nebo trikot s dlouhým rukávem, které slouží jako ochrana před poraněním kůže. Během cvičení nejsou z důvodu možnosti poranění vhodné náramky, řetízky, prstýnky a jiné doplňky.

Jak často bych měl/a trénovat?

Obecně se doporučuje trénovat 1- 2x v týdnu, což je ideální, jelikož tělo mezi tréninky potřebuje regeneraci. Hlavní zásadou je však pravidelnost. Pokud netrénujete pravidelně, nemá tréninkový plán požadovaný efekt. Získaná kondice se rychle ztrácí a Váš vztah ke sportu se neupevňuje.

K přihlášení můžete využít kontaktní formulář

    ránodopoledneodpoledne


    Kontakt

    Michala Heligarová
    Malá 546, Liberec 46312
    IČ: 17510112