Individuální cvičení

Proč individuální cvičení? Protože mají řadu výhod – časovou flexibilitu, osobní přístup, několikanásobně intenzivnější trénink.

Ať už je Vaším cílem protažení, kondice, hubnutí, řešení bolestí zad, specifické obtíže s chodidly, sportovní příprava, nebo se prostě chcete jenom cítit se lépe, máte možnost domluvit si svoji osobní lekci přímo na míru.

Co si obléknout? Oblečte si něco, v čem se cítíte pohodlně a co vás nijak neomezuje v pohybu (např. tričko, tílko, legíny).

Druhy nabízených individuálních cvičení

Jde o cvičení pro zdraví od těch nejmenších až po seniory. Včasným preventivním cvičením lze kompenzovat jednostrannou zátěž a předejít případným deformitám páteře u dětí i dospělých.

Provedu Vás možnostmi cvičení a dalších technik, které následně můžete provádět i sami doma. Lekce začíná rozhýbáním, protažením a uvolněním svalů. Věnovat se budeme posílení hlubokého stabilizačního systému. Zaměříme se na individuální svalové dysbalance, správné držení těla a zdravé posilování a protahování svalů. Využijeme gymnastické míče, jógové bloky, gumičky, overbally, válce, bosu, balanční podložky, masážní míčky a další pomůcky. Podmínkou je zdravotní stav, který umožňuje toto cvičení (ověřte případně u Vašeho lékaře) a vyjít schody do 2. patra.

Pro zvýšení a udržení dobré fyzické formy a kardiovaskulární kondice. Dochází ke zlepšení celkové výdrže, rychlosti, koncentrace a koordinace.

Díky kondičnímu cvičení se z vás odplaví stres a škodlivé látky, spálíte přebytečné tuky a budete se cítit uvolnění. Podporuje trávení, napomáhá správnému chodu organismu a má pozitivní vliv na nervovou soustavu. Též má pozitivní vliv na cévní soustavu a funkčnost srdce (spalování škodlivého cholesterolu).

Budeme využívat gymnastické míče, posilovací gumičky, overbally, bosu, a další pomůcky.

Posilovací lekce je zaměřená především na rozvoj síly a silové vytrvalosti.

Je vhodná prakticky pro kohokoli, nezáleží na věku ani kondici. Trénink se zaměřuje na formování svalů celého těla. Při cvičení používáme vlastní váhu ale i náčiní – posilovací gumy, činky, overbally, bosu atd.

Lekce strečinku jsou zaměřené na zvyšování flexibility celého těla. Zdravé protažení těla je nezbytné pro aktivní sportovce a zároveň pro nesportovce se sedavým zaměstnáním.

Jsou vhodným doplňkem i k lekcím vzdušné akrobacie, neboť nově získaná flexibilita Vám usnadní provádění triků a umožní náročnější pozice. Budeme trénovat nejrůznější splity, prvky zaměřené na záda a ramena. Neuděláte provaz? Nevadí, společně se k němu určitě dopracujeme.

Ceník lekcí

Libovolné individuální cvičení

60 min

90 min

120 min

1 osoba

500,-

700,-

900,-

2 osoby (cena za 1 osobu)

300,-

400,-

500,-

Libovolné individuální cvičení pro děti

60 min

90 min

120 min

1 dítě

450,-

650,-

800,-

2 děti (cena za 1 dítě)

250,-

350,-

400,-

víkendy a svátky příplatek + 100,-Kč

Pokud předem víte, že se na cvičení nemůžete dostavit, zrušte prosím termín co nejdříve. Ráda pro Vás najdu jiný, vhodný termín. Vaši rezervaci lze bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin před lekcí. Za zrušení termínu objednané služby na poslední chvíli či nedostavení se lekci bez omluvy bude účtováno STORNO 50% z ceny.

Dostaví-li se klient na dohodnutý termín se zpožděním, není naší povinností čas nahrazovat.

K přihlášení můžete využít kontaktní formulář

    ránodopoledneodpoledne


    Kontakt

    Michala Heligarová
    Malá 546, Liberec 46312
    IČ: 17510112